zapowiedzi na 2022

Oj będzie się działo, czyli zapowiedzi na 2022 r.

Rok 2021 był trudny, ale dobry bo szkoleń trochę ja i mój zespół robiliśmy. Końcówka roku jeszcze lepsza. Moje wyzwanie „100 osób i piszę książkę” samego mnie przerosło. Do dziś odpowiadam na emaile w tej sprawie. A to oznacza że „słowo się rzekło i kobyłka niebawem będzie u płotu.

No dobra ale miało być co będzie, a nie co było:

Co będzie (chronologicznie):

??? [niestety na razie temat wstrzymany do marca] – wracam do podcastów i nocnych rozmów z moimi znakomitymi gośćmi nocą o bezpieczeństwie. Postaram się abyśmy spotykali się cyklicznie co dwa tygodnie. Wytłumaczę się również na tym podcaście z przerwy, którą zaistniała w tym cyklu.

02-28.02 – szkolenie okresowe bhp dla służby bhp. Szczegóły tutaj: https://przygodybehapowca.pl/2022/01/09/ruszaja-zapisy-na-czwarta-edycje-szkolenia-okresowego-bhp-dla-sluzby-bhp-forma-szkolenia-to-webinary/

28.02 – 04.03 11 dodatkowa edycja webinarów z organizacji prac na wysokości, czyli dla tych co nie byli. Informacje i zapisy jak zwykle na 7 dni przed.

???? [edit przełożone na nieokreślony termin] kurs instruktorski pierwszej pomocy szczegóły pod linkiem https://przygodybehapowca.pl/2022/01/09/kurs-instruktorski-pierwszej-pomocy-edycja-nr-4/

21.03, 28.03, 29.03 w godzinach 12.30 – 15.00 VI Pytanie do eksperta (organizator Zarząd Główny Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy /OSPS BHP/) będziemy mówili o maszynach. Szczegóły już w lutym.

01-02.04. Networking-owa Gra Miejska dla behapowców. Wydarzenie którego jeszcze nie było w Polsce. Będziemy uczyć się przez zabawę i poznawać w boju. Organizatorzy Uniwersytet im. Jana Długosza (UJD) w Częstochowie oraz OSPS BHP oddział w Częstochowie. Szczegóły już niebawem. Chcesz znaleźć swojego mentora, albo szukasz współpracowników – nie może Cię na tej imprezie zabraknąć.

25-27.04 Międzynarodowe Targi Sawo, a na nich m.in. Seminarium organizowane przez ZG OSPSBHP. Szczegóły seminarium już niebawem. Informacja o targach: https://www.targisawo.pl/pl

…… [edit Impreza przełożona na lepsze czasy ze względu na liczne zaangażowanie uczestników w pomoc dla Ukrainy]. Największa Gra Paintballowa z udziałem BeHaPowców (przewiduję ok 120 grających równocześnie, a po wieczorem afterparty i Business Speed Dating. Prowadzisz firmę świadczącą usługi bhp czyli tzw. outsourcing, chcesz poznać swoją konkurencję, która może stać się Twoim partnerem biznesowym to właśnie będzie ta impreza. Szczegóły już niebawem.

10.06 w Hotelu Oleńka w Szydłowcu. Pierwsze Ogólnopolskie Mistrzostwa Służby BHP.  (organizator OSPS BHP oddział Warszawa Wola)., Będę  tu sędzią w jednej z konkurencji.

Jeśli robisz coś ciekawego dla pracowników służby bhp i chciałbyś aby to wydarzenie było u mnie na blogu opublikowane pisz śmiało na artur.lipowicz@gmail.com

i pamiętaj

#NowoczesnaSłużbaBHP zależy też od Ciebie

#SzkołaLataniaLipowicza to szkolenie które trzeba przeżyć – jest również dla grup zorganizowanych

Jeszcze raz bezpieczności na 2022 r.

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.