IMG_2185

Co przyniesie 2024 rok?

Co Co przyniesie 2024 r.❓

To pytanie zadaje sobie pewnie nie tylko ja‼️

👉 Mijający rok był dobry, ale trudny.

👉 Trochę działań robiłem na spontanie, a trochę z misternym planowaniem.

W 2024 chciałbym być bardziej usystematyzowanym.♥️.

Życzę aby 2024 r. aby był rokiem dostatku i rozwoju‼️

Zanim przejdę do prezentu 2️⃣ pomysły na prezent.

📍 W poniedziałek prowadziłem ze studentami zajęcia systemy ratownictwa i pierwszej pomocy. Na ćwiczeniach wykorzystywałem apteczkę modułową firmy Centrum Ratownictwa i jedną z uczestniczek rzuciła tekst „ale fajną, chciałabym taką pod choinkę” i w sumie racja fajny taki prezent.

📍 I drugi pomysł to dobry ergonomiczny fotel albo na bogato z regulowanym biurkiem i taki prezent zrobiłem sobie w ubiegłym roku. I mogę nazwać to najsensowniej wydanymi pieniędzmi w ubiegłym roku. Dzięki Dariusz Tokarczyk za doradzenie tego zakupu.

🔥Teraz prezent mój dla Was na ten 2024 r. Jest nim kalendarz Google, w którym utworzyłem otwarte wydarzenia które będę organizował lub współorganizował  w 2024 r. Będę w do niego dodawał również tę konferencję i inne wydarzenia otwarte, w których będę brał udział. Link do kalendarza:

Kliknij w obrazek aby powiększyć.

Jedno udogodnienie do kontaktu ze mną kontakt@arturlipowicz.pl tu ślijcie wszystkie wiadomości do mnie. Pozostałe skrzynki i kontaktu nadal będą działały, ale aby nie pozostało coś bez odpowiedzi przez zawieruszenie to kontakt przez tego e-maila najlepiej.

Długi walczymy z naszym netflix’em dla behapowców czyli behapix ale już ostatnie prace techniczne i startujemy z promocją skowronka.

🎄 Moje życzenie dla Ciebie w nagraniu 🎄

A Ty co życzysz 🎄 innym lub sobie na 2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ r❓

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.